Crazy for Speed

Araba Yarışı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 264 MB
  • Version 2.2.3051
  • Dil İngilizce
  • Firma MAGIC SEVEN
Hız tutkunlarının son derece eğlenebileceği Crazy for Speed araba yarışı oyunu ile kendinize eğlencenin kapılarını açın.

Hız tutkunlarının son derece eğlenebileceği Crazy for Speed araba yarışı oyunu ile kendinize eğlencenin kapılarını açın.

Crazy for Speed araba yarışı oyununda grafik tasarımlarının ve ses kalitesinin oldukça yüksek derecede kaliteli olması gözlerden kaçmayan en büyük özellikleri arasında yer alıyor. Crazy for Speed araba yarışı oyununda en spor arabalara sahip olma şansını elde edebilirsiniz. Arabanızın görselliğine önem veriyorsanız arabanızı modifiye edebilir ve arabanızı daha kiliteli hale getirebilirsiniz. Eğer modifiyeye önem vermiyorsanız da arabanızı alır yollara düşerseniz. Ayağınızı gazdan kaldırmadan rakiplerinizi yollara gömün. Fakat dikkatli olun ki kaza yapmayasınız. Oyunda her gün günlük bonus kazanabilir bu bonuslar ile arabalarınızı iyileştirebilir ya da daha fazla geliştirebilirsiniz.

Yarış pistinde kendinizi kaybetmeden arabanıza yön vererek rakiplerinizi yenin. Spor arabaları ve hızı seven oyuncularımız için geliştirilen oldukça başarılı bir oyundur. Keyif alacağınızı düşündüğüm Crazy for Speed araba yarışı oyununu Android işletim sistemi bulunan mobil cihazınıza ücretsiz indiebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Crazy for Speed indir
DİĞER SÜRÜMLER